5 a kl. išvyka į Biržų raj. policijos komisariatą „Pasimatuok profesiją“

„Pasimatuok“  profesiją

Lapkričio 13 d. 5a kl. mokiniai skubėjo į neįprastą klasės valandėlę – Biržų raj. policijos komisariatą.
Mokinius draugiškai pasitiko bendruomenės pareigūnai V. Andžienė ir M. Balčiūnas. Pareigūnai penktokams pasakojo apie savo darbą, kartu su mokiniais vardino savybes, reikalingas norint būti tikru policijos pareigūnu.  Mokiniai žiūrėjo, analizavo ir  aptarė edukacinius filmukus apie sunkų ir atsakingą policijos darbą, susipažino su atskiromis policijos darbo sritimis, išsiaiškino galimybes ir reikalavimus norint ateityje studijuoti policijos mokykloje.  Susitikimo pabaigoje mokiniai galėjo apžiūrėti policijos ginkluotę, stebėti demonstruojamą taktiką, reikalingą tiriant nusikaltimus.
Didžiausią įspūdį vaikams paliko policijos komisariate įrengta sporto salė, kurioje jie patys galėjo išbandyti savo ištvermę ir policijos automobilis, kuriame buvo galima ne tik pasėdėti, bet ir jį  „pavairuoti“ .
O pabaigai, „pasimatavę‘‘ policininko profesiją, mokiniai prisiminė kaip saugoti save ir savo artimą, kur kreiptis ištikus nelaimei, nes pagrindinis Lietuvos policijos šūkis: „ Ginti. Saugoti. Padėti“.

5a kl. vadovė R. Jablonskienė

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.