Vasario 3 d. Biržų „Aušros“ mokiniai parodoje „Studijos 2017“

Vasario 3 d.,  9-10 kl. mokiniai , vyko į Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo parodų  organizuojamą parodą „Studijos 2017“.

Parodos metu mokiniai galėjo vienoje vietoje susipažinti su profesiniu mokymu, koleginėmis ir universitetinėmis studijomis, su darbo rinkoje vyraujančiu specialistų poreikiu, buvo kviečiami savarankiškai priimti su ateities planavimu susijusius sprendimus.
Studijų paroda užėmė tris ekspozicijų sales, kuriose prisistatė daugiau nei 220 Lietuvos mokymo įstaigų, per 60 užsienio aukštųjų mokyklų, įvairios Lietuvos verslo įmonės.
Parodoje taip pat veikė Švietimo ir mokslo ministerijos stendas, kuriame buvo teikiama visa informacija apie brandos egzaminus, priėmimo į profesines mokyklas ir aukštąsias mokyklas tvarką, studijų finansavimą ir kt. Čia pat mokiniai galėjo „pasimatuoti ateitį“, t. y. nusifotografavę mini fotostudijoje pamatyti, kaip jie atrodys tapę pasirinktos srities specialistais.

 

Mokytojai: Loreta Baronienė, Rosita Jablonskienė, Valė Papirtienė, Laima Kėželienė karjeros koordinatorė Alma Viduolienė.

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.