Vasario 19 d. „Aušroje“ startavo Lietuvos mokykloms skirtas projektas „ESF Akademija“, tema „Pasimatuok profesiją“.

Dalyviai: 9 b, 10 a, 10 b kl. mokiniai
Mokytojas: karjeros koordinatorė Alma Viduolienė

Vasario 19 d. „Aušroje“ startavo Lietuvos mokykloms skirtas projektas „ESF Akademija“, tema „Pasimatuok profesiją“. Į šį projektą įsijungė ir mūsų 9-10 kl. mokiniai.

Įsitraukdami į  projektą  jau spėjome pažiūrėti virtualią pirmąją šio semestro premjerą – laidą „Pasimatuok profesiją su ESF Akademija“! Jos metu pristatė šio semestro ESF Akademijos programą, naujienas ir Jūsų laukiančias staigmenas.
Taip pat laidoje svečiavosi aukštąjį mokslą į siuvėjos amatą iškeitusi, prekės ženklo „Adatytė“ įkūrėja Diana Lucinavičiūtė bei personalo atrankos ir nuomos įmonės „Emplonet karjeros vadovas“ direktorė Justa Gėgžnaitė.
Ir tai dar ne viskas! Laidos metu matėme reportažą apie floristiką bei ESF Akademijos Iniciatyvų žemėlapio orų prognozes, o gerą nuotaiką užtikrino laidos vedėjas – juoko ambasadorius Giedrius Savickas!
Projektu metu taip pat stebėsime ir kitas originalias laidas „Pasimatuok profesiją ESF Akademijoje“, kurių metu ne tik bus pristatytos Lietuvoje galimas įgyti, pačias įdomiausias, rečiausias bei netikėčiausias profesijas, bet ir išgirsime profesionalių lektorių paskaitas apie profesinį orientavimą, savęs pažinimą renkantis profesiją, pirmuosius darbo pokalbius bei CV kūrimą.

Semestro premjera – laida „Pasimatuok profesiją su ESF Akademija“:

 

 

 

 

 

 

Įrašas paskelbtas temoje Naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.